Auto Řehák > Servis vozidel > Truck servis

Servis nákladních vozidel

NOVÁ SERVISNÍ HALA
NOVÁ SERVISNÍ HALA
NOVÁ SERVISNÍ HALA
NOVÁ SERVISNÍ HALA
Montáž vážních systémů
Montáž vážních systémů

 

V našem servisu provádíme běžné pravidelné údržby a opravy nákladních vozidel všech značek.

Specializujeme se především na vozy Scania, na které vedeme velké množství náhradních dílů skladem, stejně tak ale disponujeme běžnými díly na ostatní vozidla např. značek VOLVO, Mercedes, DAF, MAN, Iveco, Renault apod.

Servisní pracoviště je vybaveno moderním profesionálním vybavením, včetně stojanového heveru pro tahače a diagnostikou pro vozy Scania.

Dodávky specializovaných dílů, které momentálně nejsou na skladě, jsou zajištěny operativně do druhého dne a samozřejmostí je jejich velmi příznivá cena.

Vedle údržby spolehlivého provozu vozovových parků našich zákazníků (včetně návěsů a přívěsů) umíme i jejich obnovu generálními opravami, přes opravy bouraček až po totální repase formou rozebrání vozidla na jednotlivé díly, jejich pečlivé ošetření, opravení či nahrazení za nové a znovu sestavení vozidla s jeho uvedením do provozu, včetně poskytnuté záruky.

Dříve, než své staré vozidlo vyřadíte z provozu a rozhodnote se pro jeho náhradu, nechejte si od nás udělat nezávaznou nabídku na jeho repasi, která Vám může ušetřit značné prostředky. a tím vylepšit casch flow Vaší společnosti.

Naši technici jsou také certifikováni společností Ferodo jako brzdoví specialisté.

Loading...

Servis nákladních vozidel, silocisteren, cisteren na PHM a chemie

Loading...

Servis nákladních vozidel, silocisteren, cisteren na PHM a chemie


Kontaktujte nás

* - povinné údaje